KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374058

nr 1337 4058

L Aaltonen, Venedig. Signerad, daterad 1924. Olja på duk, 46x71 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:18:55